امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز – خودرو بر تبریز – حمل خودرو تبریز


امداد خودرو تبریز – خودرو بر تبریز – حمل خودرو تبریز – ماشین بر تبریز

امداد خودرو تبریز معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی، و امدادرسانی در شهر تبریز زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو تبریز ارائه خدمات سریع امدادی و با کیفیت می باشد. الویت فعالیت امدادخودرو تبریز، حل مشکلات ملت عزیزمان و دادن هدیه ای بنام آرامش و امنیت است، که در صورت بروز هرگونه مشکل امدادرسانان ما بتوانند مشکل را حل کنند.

خدمات حمل خودرو تبریز شامل یدک کش تبریز، خودروبر تبریز، کفی تبریز، حمل خودرو تبریز، مکانیک سیار تبریز، بنزین سیار تبریز، باتری به باتری و پنچری در تبریز می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر تبریز، بصورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

امدادخودرو شبانه روزی تبریز در تمام مناطق شهرستان تبریز

خودرو بر تبریز با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق تبریز را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو تبریز تماس حاصل نمایید و همکاران ما در حمل خودرو تبریز در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو ۱۵۹۳ تماس بگیرید.

امداد خودرو تبریز یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امدادرسانی در تبریز و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

شماره امداد خودرو جاده ای

برای دریافت شماره امداد خودرو جاده ای، شما می‌توانید از طریق تماس با 118 این درخواست را داشته باشید و یا از طریق سایت‌های امداد خودرو کشوری 1593، تماس مستقیم برقرار کنید.

یکی از امداد خودروهایی که در این زمینه فعالیت می‌کند، امداد خودرو 1593 است. شما نیز می‌توانید با شماره 1593 برای درخواست امداد خودرو جاده‌ای تماس بگیرید.

خدمات امداد خودرو جاده ای توسط امداد خودرو 1593

امداد خودرو جاده ای از خدماتی است که توسط امداد خودرو 1593 به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته ارائه می‌شود. هر خودرویی ممکن است با خرابی و مشکل در جاده مواجه شود. در صورت بروز هرگونه مشکل، شما می توانید با شماره تماس امداد خودرو جاده ای به شماره 1593 تماس بگیرید.

شرکت امداد خودرو جاده ای 1593 با داشتن هزاران یدک کش و خودروهای مختلف، قادر است انواع خودروهای ایرانی و خارجی را در محل تعمیر کند و یا به تعمیرگاه مناسب حمل نماید.

ارائه خدمات امداد جاده ای با قیمت منصفانه اتحادیه و در کمترین زمان ممکن با ضمانت انجام می‌پذیرد. شرکت امداد جاده ای 1593 با بیش از 23 سال تجربه در امداد خودرو، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شماره امداد خودرو جاده ای در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد.

ماشین بر تبریز - حمل خودرو تبریز - امداد خودرو تبریز
ماشین بر تبریز – حمل خودرو تبریز – امدادخودرو تبریز

اطمینان در سفر با امداد خودرو جاده ای مطمئن

با هدف افزایش آرامش در سفر، شرکت امداد خودرو جاده ای 1593 با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان قرار دارد. خدمات امداد جاده ای با قیمت مناسب و ارائه ضمانت انجام می‌پذیرد. تعرفه امداد جاده ای متناسب با نرخ اتحادیه و با قیمتی مناسب ارائه می‌شود.

شرکت امداد خودرو جاده ای کشوری 1593 با تجربه‌ای نزدیک به 23 سال در حال خدمت‌رسانی در جاده های کشور است. حمل خودرو با انواع یدک کش چرخگیر، کفی خودروبر، یدک کش دکل‌دار و انواع جرثقیل انجام می‌پذیرد.

با تماس با امداد خودرو جاده ای به شماره 1593، می‌توانید از خدمات مکانیکی سیار و حمل خودرو توسط نزدیک ترین امداد خودرو جاده ای بهره‌مند شوید.

امداد خودرو در شهر تبریز با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در تبریز آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

 •  امدادخودرو تبریز 

 • خودرو بر تبریز 

 • ماشین بر تبریز 

 • حمل خودرو تبریز 

 • یدک کش تبریز

 • خودروبر تبریز 

 • امدادخودرو شهر تبریز 

 • حمل ماشین تبریز 

 • امداد خودرو سیار تبریز 

 • حمل ماشین در تبریز

 • خودرو سوار تبریز

 • کفی حمل خودرو تبریز

 • شماره یدک کش تبریز

 • حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل

جهت درخواست امداد خودرو تبریز، یدک کش تبریز، حمل خودرو تبریز، خودرو بر در تبریز،خودروبر تبریز با شماره تماس های امداد خودرو  ۱۵۹۳ تماس حاصل فرمایید:

امداد خودرو منوجان - خودرو بر منوجان
بخوانید

شماره تماس های امداد خودرو تبریز:

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

ما با استفاده از دستگاه GPS موقعیت همه ی امدادگر ها را بررسی می کنیم و هر نقطه ای شما نیاز به امدادگر داشتید نزدیک ترین امدادگر برای شما در سریع ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. خدمات امدادی ما شبانه روز است. اگر نیاز به امدادگر فوری داشتید تنها با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.

امداد خودرو تبریز 1593 از معتبرترین شرکت‌ ها با ۱۵ سال سابقه در حوزه خدمات امدادی می باشد. ما بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما کلیه خدمات خود را تضمین می نماییم و فاکتور رسمی جهت خدمات خود به شما ارائه می نماییم. اگر نیاز به خدمات امدادی ماشین های لوکسی مانند هیوندا، کیا، ایران خودرو، سایپا و … را داشتید می توانید با تلفن 1593 تماس بگیرید.

امداد خودرو تبریز از پرسنلی متخصص، کارآزموده، خوش برخورد و متعهد برای ارائه خدمات امدادی به کاربران خود بهره میبرد. همچنین بروزترین تجهیزات فنی و دستگاه ها را به همراه خود دارد. یک امدادگر زمانی قابل اطمینان است که در سریع ترین زمان ممکن به محل برسد و مشکلات فنی را رفع نماید. تمامی این‌ عوامل، مواردی هستند که ما در امداد خودرو تبریز 1593 به آن پایبند هستیم و با مشارکت و مشورت با شما عزیزان سعی در بهبود هر چه بیشتر آن داریم.

خودروبر کشوری تبریز - امداد خودرو تبریز
خودروبر کشوری تبریز – امداد خودرو تبریز – خودرو سوار تبریز

 

خدمات امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز فعالیت خود را در سراسر ایران با ارائه خدمات حمل و امداد خودرو آغاز کرده است. ما برای تعمیر خودرو شما به صورت حضوری در محل تلاش می‌کنیم. در صورتی که تعمیر خودرو در محل امکان‌پذیر نباشد، آن را به یک تعمیرگاه مجاز منتقل خواهیم کرد.

فعالیت های ما در تبریز و سراسر ایران به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود. سایت امداد خودرو 1593 از طریق سامانه تلفنی متمرکز، آماده پاسخگویی به رانندگان عزیز در تهران و تمامی شهرستان‌ها می‌باشد.

امداد-خودرو

حمل خودرو در تبریز

از خدمات ما ارسال یدک کش به محل و حمل خودرو بدون آسیب رسیدن به بدنه خودرو است.

امداد-خودرو

امداد خودرو تبریز

در هر زمان در صورت خرابی خودرو بدون نگرانی از خدمات 24 ساعته در سراسر کشور بهره مند شوید.

امداد-خودرو

خودرو بر در تبریز

اتومبیل با یدک کش های شامل جرثقیل و ... با رعایت نکات استاندارد به تعمیرگاه منتقل می شود.

جهت درخواست امداد خودرو تبریز، یدک کش تبریز، حمل خودرو تبریز، خودرو بر تبریز،خودروبر تبریز با شماره تماس های امداد خودرو ۱۵۹۳ تماس حاصل فرمایید

امداد خودرو 1593

امداد خودرو 1593

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتورهای جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابری می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.
خودروبر تبریز (امدادخودرو کشوری) با مجوز رسمی خدمات امـدادی در جهت ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان عزیز است. مجموعه کشوری حمل خودرو تبریز عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امداد خودرویی کشور می باشد.

خدمات خودرو بر تبریز:

  1. حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با خودروبر تبریز.
  2. دارای کاپوتاژ بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور.
  3. تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیبه نقلیه شما به صورت شبانه روزی.
  4. سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط امدادخودرو تبریز
  5. تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل توسط امداد گر.

مجوز های امداد خودرو تبریز

خودروبر تبریز (امدادخودرو کشوری) دارای مجوز رسمی خدمات امـدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان است. مجموعه حمل خودرو تبریز عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امداد خودرویی کشور می باشد.

 
حمل خودرو تبریز - کفی خودرو تبریز - امداد خودرو تبریز
حمل خودرو تبریز – کفی خودرو تبریز – امداد خودرو تبریز

شماره تماس سایر استان ها

نام استانتلفننام استانتلفن
آذربایجان غربی۰۴۴۹۱۰۱۱۵۹۳سیستان وبلوچستان۰۵۴۹۱۰۱۱۵۹۳
لرستان۰۶۶۹۱۰۱۱۵۹۳کرمانشاه۰۸۳۹۱۰۱۱۵۹۳
اردبیل۰۴۵۹۱۰۱۱۵۹۳فارس۰۷۱۹۱۰۱۱۵۹۳
اصفهان۰۳۱۹۱۰۱۱۵۹۳قزوین۰۲۸۹۱۰۱۱۵۹۳
البرز۰۲۶۹۱۰۱۱۵۹۳قم۰۲۵۹۱۰۱۱۵۹۳
ایلام۰۸۴۹۱۰۱۵۱۹۳کرمان۰۳۴۹۱۰۱۱۵۹۳
بوشهر۰۷۷۹۱۰۱۱۵۹۳گلستان۰۱۷۹۱۰۱۱۵۹۳
تهران۰۲۱۹۱۰۱۱۵۹۳کهگیلویه بویراحمد۰۷۴۹۱۰۱۱۵۹۳
چهارمحال بختیاری۰۳۸۹۱۰۱۱۵۹۳گیلان۰۱۳۹۱۰۱۱۵۹۳
خراسان جنوبی۰۵۶۹۱۰۱۱۵۹۳کردستان۰۸۷۹۱۰۱۵۱۹۳
خراسان رضوی۰۵۱۹۱۰۱۱۵۹۳مازندران۰۱۱۹۱۰۱۱۵۹۳
خراسان شمالی۰۵۸۹۱۰۱۱۵۹۳مرکزی۰۸۶۹۱۰۱۱۵۹۳
خوزستان۰۶۱۹۱۰۱۱۵۹۳هرمزگان۰۷۶۹۱۰۱۱۵۹۳
زنجان۰۲۴۹۱۰۱۱۵۹۳همدان۰۸۱۹۱۰۱۱۵۹۳
سمنان۰۲۳۹۱۰۱۱۵۹۳یزد۰۳۵۹۱۰۱۱۵۹۳
امداد خودرو ترکالکی - خودرو بر ترکالکی
بخوانید

مهمترین توصیه های امدادخودرو در تبریز:

1: هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور خودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت و همچنین به خاطر بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای شما وجود دراد.

2: ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروغ مسافرت اطمینان حاصل نمایید.

4: توصیه اصلی امداد خودرو تبریز به مالکین کلیه محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو این است که نسبت به همراه داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک (یا شارژر همراه) در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی را داشته باشند تا در زمان بروز مشکل بتوانند از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امدادخودرو ۱۵۹۳ و یا استفاده از اپلیکیشن امداد خودرو ۱۵۹۳، با اطمینان از خدمات امداد خودروهای سایت امدادخودرو 1593 برخوردار شوند.

5: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

6: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

8: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

9: از وجود آچار چرخ و زاپاس خودرو قبل از شروع سفر داخلی و خارج از کشور با پلاک کاپوتاژ ماشین اطمینان حاصل نمایید.

10: قبل از شروع مسافرت از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید.

امداد خودرو کشوری تبریز - خودرو بر کشوری تبریز - امداد خودرو تبریز
امداد خودرو کشوری – خودرو بر کشوری – امداد خودرو تبریز

اهداف مجموعه امداد خودرو تبریز:

افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو تبریز

آسودگی خیال مشتریان از بابت خودروهای خود

ارایه خدمات متنوع خودروبری به کاربران در سراسر ایران

ارایه خدمات لوکس حمل خودرو در تبریز برای کاربران 

مکانیکی سیار و تعمیرات وسایل نقلیه مشتریان

خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های کشور

عدم پرداخت هزینه های اضافی از بابت ماشین بر و حمل ماشین توسط مشتری

مشاوره فنی خودرویی و مشکلات خودرویی به مشتریان عزیز

اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهر

خدمات امداد خودرو، خودرو بر ، خودروسوار، یدک کش، ماشین بر ، حمل خودرو ، حمل ماشین ۱۵۹۳ در سایر شهر ها

امداد خودرو ۱۵۹۳ و خودرو بر به صورت شبانه روزی آماده خدمت دهی به تمامی نقاط کشور می باشد.

حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور،حمل و نقل انواع خودرو درون شهری.

اعزام مکانیک در محل به صورت شبانه روزی.

کاپوتاژ بین المللی و امکان حمل خودرو به کشورهای گرجستان – ترکیه – آذربایجان – ارمنستان.

تیم فنی امدادخودرو تبریز مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد.  امداد خودرو تبریزهمیشه در کنار شما.

امداد خودرو تبریز ۱۵۹۳ شامل حمل خـودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خـودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز خودرو سوار تبریز در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات حمل ماشین و خودرو سوار در سطح شهر تبریز و کلیه شهرستان های استان.

کلیه خدمات امداد خودرو ۱۵۹۳ به صورت GPS و آنلاین بوده تا امدادگران ما در سریع ترین زمان در کنار شما باشند.

همراه تیم ما همیشه مدرن ترین تجهیزات است پس نگران نباشید امداد خودرو ۱۵۹۳ همیشه در کنار شما.

خودرو بر تبریز - امدادخودرو تبریز - امدادد خودرو تبریز
خودرو بر تبریز – امدادخودرو تبریز – امدادد خودرو تبریز

اهداف مجموعه خودروبر تبریز:

ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات امداد خودرو تبریز

افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امدادخودرو شهر تبریز

آسودگی خیال مشتریان از بابت حمل خودرو های خود

ارایه خدمات متنوع خودروبر به کاربران در سراسر ایران

ارایه خدمات حمل خودرو لوکس برای کاربران

حمل خودروهای گران قیمت شما به سراسر ایران از تبریز

اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهر

سایر مراکز استان امداد خودرو 1593

امداد خودرو ارومیهامداد خودرو بیرجندامداد خودرو قمامداد خودرو رشتامداد خودرو خرم آباد
امداد خودرو اراکامداد خودرو بجنوردامداد خودرو اهوازامداد خودرو زاهدانامداد خودرو گرگان
امداد خودرو ایلامامداد خودرو تهرانامداد خودرو کرمانشاهامداد خودرو همدانامداد خودرو اردبیل
امداد خودرو کرجامداد خودرو مشهدامداد خودرو کرمانامداد خودرو زنجانامداد خودرو شهرکرد
امداد خودرو بندرعباسامداد خودرو شیرازامداد خودرو ساریامداد خودرو یزدامداد خودرو سمنان
امداد خودرو بوشهرامداد خودرو اصفهانامداد خودرو یاسوجامداد خودرو قزوینامداد خودرو سنندج
امداد خودرو کاریز - خودرو بر کاریز
بخوانید

موقعیت مکانی امداد خودرو و خودروبر تبریز در روی نقشه گوگل

حمل خودرو کشوری تبریز - امداد سیار تبریز - امداد خودرو تبریز
حمل خودرو کشوری – امداد سیار – امداد خودرو تبریز

چرا امدادخودرو  تبریز:

 • سرعت در خدمت رسانی، امداد رسانی
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهرستان تبریز
 • امداد رسانی توسط GPS
 • بیشترین تعداد امداد گر در کشور
 • بهترین کیفیت امداد رسانی
 • امداد گران متخصص و متعهد
 • امداد رسانی شبانه روزی در تبریز
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • با بیش از 15 سال سابقه در بخش امدادخودرو، خودروبر و حمل خودرو در تبریز
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 • ایمنی و در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش چرخ گیر و خودرو بر در تبریز
 • تعرفه های مناسب امدادی در کل استان آذریاجان شرقی
 • ارائه مشاوره رایگان جهت امداد رسانی به خودروی شما
 • استفاده از بروزترین سیستم های امدادی جهت خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

نحوه فعالیت امدادخودرو تبریز

شرکت امداد خودرو ۱۵۹۳ به صورت شبانه‌روزی ودر تمام ایام سال در حال خدمت‌رسانی می‌باشد. درباره امداد خودرو کشور لازم به ذکر است، این مجموعه کلیه خدمات امداد خودرو، تعمیرات درمحل وحمل خودرو را توسط افرادی مجرب و متعهد که همگی دوره دیده از مراکز فنی و حرفه‌ای کشور هستند ارائه می‌نماید. بطور قطع رعایت نکات ایمنی اصل اول برای جلوگیری از هزینه‌های مالی و جانی مجدد در هر سانحه می‌باشد و امداد ۱۵۹۳ رعایت نکات ایمنی را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

مکانیکی سیار در تبریز - کفی خودرو در تبریز - امداد خودرو تبریز
مکانیکی سیار – کفی خودرو – امداد خودرو تبریز

Iran Car Relief Services

 • emdad khodro tabriz
 • khodro bar tabriz
 • khodrobar tabriz
 • yadak kesh tabriz
 • emdad khodroeast azerbaijan 
 • khodrobar tabriz urmia
 • khodrobar tabriz tehran
 • car transfer from east azerbaijan to urmia
 • car transfer from east azerbaijan to tehran
 • emdadkhodro tabriz

لیست امداد خودرو و خودرو بر 1593 در تمامی مناطق ایران در سال 1402 با حضور فوری در محل و حضور فوری کمتر از 10 دقیقه در محل

مناطق و محلات تحت پوشش خودرو بر تبریز

 • امدادخودرو ولیعصر تبریز
 • امداد سیار رشدیه تبریز
 • امدادخودرو آبرسان تبریز
 • امدادخودرو اتوبان کسایی تبریز
 • خودرو بر جاده تبریز ارومیه تبریز
 • خودرو بر جاده صوفیان تبریز
 • امدا سیار منظریه تبریز
 • خودرو بر زعفرانیه تبری
 • امدادخودرو بازار تبریز
 • امدادخودرو زعفرانیه تبریز
 • ماشین بر منظریه تبریز
 • خودرو سیار ائل گلی
 • خودرو بر ولیعصر تبریز
 • خودروبر رشدیه تبریز
 • خودرو بر آبرسان تبریز
 • خودروبر ائل گلی تبریز
امداد خودرو تبریز

امداد خودرو سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی:

مناطق تحت پوشش امداد خودرو شهرستان تبریز

سوالات متداول – امداد خودرو تبریز

حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه تعمیر خودرو در محل به صورت شبانه روزی حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه‌‌‌های مجهز و معتبر ما با استفاده از کادر مجرب و ماشین‌‌‌های پیشرفته آماده ارایه خدمات برای شما هشمهریان عزیز هستیم.

امداد خودرو تبریز در همه شهرهای استان های ایران نمایندگی امداد خودرو دارد و در هفت روز هفته به صورت 24 ساعت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مردم می باشد.

امداد خودرو تبریز با داشتن مجهزترین دستگاه های حمل خودرو، و همچنین مرکز تعمیرات فنی، تمامی خودروهای موجود در ایران را پشتیبانی کرده و در صورت نیاز رفع خرابی و تعمیرات در محل برای وسیله نقلیه شما را انجام می دهند.

حمل خودرو در امداد خودرو تبریز و ارائه خدمات یدک کش، بسته به ماشین که در حمل خودرو استفاده می شود و یا نوع ماشین حمل شونده متفاوت می باشد.

نوع ماشین حمل شونده (در ماشین های صفر و ماشین های لوکس و ماشین های سنگین قیمت متفاوت است) نوع ماشین یدک کش (ماشین حمل خودرو) استفاده شده برای یدک کش ماشین سنگین قیمت متفاوت است. هزینه سوخت ماشین یدک کش در مسافت های زیاد هزینه بیمه نامه ماشین حمل شونده

21 دیدگاه دربارهٔ «امداد خودرو تبریز – خودرو بر تبریز – حمل خودرو تبریز»

 1. چقدر عالی ممنون از خدماتتون
  الان سایت های ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی خیلی زیاد شدن
  ولی هرچی که باشه این سایت ها مطمئن تر هستند. چون بعداً می تونیم شکایتمون رو بهشون
  اعلام کنیم و سخت یا آسون مشکلمون رو از یه جایی پیگیری کنیم شاید بالاخره
  یکی پیدا شه و به دادمون برسه!

 2. ممنون از خدمات خوبتون
  لاستیک ماشینم پنچر شده بود امدادگران امداد خودرو تبریز به موقع رسیدن و کار مورد نیاز جهت رفع مشکل رو انجام دادن

 3. سلام
  من استارت ماشینم مشکل داشت که با امداد خودرو تبریز تماس گرفتم و در سریع ترین زمان ممکن مشکل ماشینم رو حل کردن
  متشکرم از تیم امداد خودرو ۱۵۹۳

 4. فک نمی کردم با یک تماس به همین راحتی مشکل خودرو من رو امداد خودرو تهران حل کنه. راهنمایی هاشون عالی بود. ممنونم

 5. با اینکه به هر حمل خودرویی زنگ زدم گفتند که فقط برای انتقال خودرو به محل میان، امداد خودرو تبریز توانست خودرو من را در جایی که خراب شده بود عمیر کند. خیلی در وقتم صرفه جویی شد.

 6. امداد خودرو تبریز با ارائه بهترین امداد رسانی مشکل ما رو حل کردند متشکریم

 7. عبدی زاده

  سپاس گزارم از امداد خودرو تبریز مجموعه امداد خودرو 1593. بنده به کمک امدادگران این مجموعه تونستم مشکل خودرو ام رو که وسط جاده خراب شده بود رفع کنم.

 8. عبدی زاده

  چقدر عالی ممنون از خدماتتون
  الان سایت های ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی خیلی زیاد شدن
  ولی هرچی که باشه این سایت ها مطمئن تر هستند. با تشکر از امداد خودرو تبریز

 9. امداد خودرو تبریز در اسرع وقت برای امداد رسانی می رسند خیلی تشکر می کنم.

 10. امداد خودروی تبریز تیم فوق العاده قوی دارند. خسته نباشید عرض می کنم.

 11. نیکو سرشت

  از اینکه امداد خودرو تبریز مجموعه امداد خودرو 1593 سریع خودشو رسوند واقعا ممنونم. در وقت بود و به صورت ناگهانی ماشین من جوش آورد ولی با رسیدگی به موقعشون نگرانی منو واقعا رفع کردند.

 12. کیوان زاد

  امداد گری که برای بنده امداد خودرو تبریز ارسال کرد هم خیلی حرفه ای ماشین رو می شناخت و هم به لوکیشن مسلط بود. از این همه مسئولیت پذیری سپاس گذارم.

 13. از امداد خودرو تبریز برای حضور بموقع در مبدا و رساندن خودرو ما به مقصد تشکر و قدردانی می نمایم.

 14. از امدادخودرو تبریز برای آمادگی کامل و کمک رسانی دقیق و به موقعشون تقدیر و تشکر می کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن