حمل-خودروهای-لاکچری-در-زمان-تردد-ممنوع

اقدامات عجیب خودروسواران لاکچری برای نقض ممنوعیت‌ تردد

خودروهای لاکچری غیربومی که برای نقض ممنوعیت‌ تردد توسط تریلی حمل خودرو وارد استان گیلان می شوند.

سید مهدی حسینی نیری به نقض ممنوعیت‌ تردد و حمل خودروهایی با پلاک غیر بومی به استان های توریستی اشاره و اظهار کرد: طی چند روز گذشته گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه خودروهای سواری به ویژه خودروهای لاکچری بدون آرم و نشان و بارنامه توسط خودروسواران از استان های دیگر حمل و در استان های شمالی تحویل داده می شوند.

وی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه هیچگونه ارتباطی بین خودروسواران غیر مجاز و امداد خودرو وجود ندارد، تاکید کرد: امداد خودرو با نمایندگی های خود در استان گیلان هماهنگی های لازم را انجام داده که در صورت مشاهده موارد تخلف از طریق دستگاه قضائیه و با همکاری پلیس راهور و ناجا اقدام به شناسایی و توقیف خودروهای متخلف شود.

همچنین وی  از مردم خواست موارد مشابه نقض ممنوعیت‌ تردد را به امدادخودرو یا پلیس راهور گزارش دهند و اضافه کرد: شماره ۱۵۹۳ بدون کد آماده دریافت گزارشات مردمی است.

 

درخواست سرویس از سوی مردم از امداد خودرو های غیرمجاز و بدون مجوز  برای حمل خودروهای لاکچری

رئیس انجمن صنفی امدادخودرو، با اشاره به وجود سایت های خدمات خودرویی غیر مجاز به ویژه برای حمل خودروهای لاکچری، ادامه داد: مردم با مراجعه به این سایت ها سرویس حمل و نقل خودرو می گیرند.

وی افزود: همکاران ما در امدادخودرو اقدام به بررسی تصاویر و فیلم های منتشر شده در این باره کردند، اما متاسفانه برخی از خودروسواران و تریلی های حمل خودرو به صورت زیرزمینی فعالیت می کنند و امدادخودرو نیستند.

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که از ساعت ١٢ ظهر روز یکشنبه، ۲۴ مرداد، تا روز جمعه ۵ شهریور ممنوعیت تردد بین استانی در جاده‌های سراسر کشور وجود دارد. همه مجوز‌های تردد نیز لغو شده است و جریمه ممنوعیت تردد بعد از یک ماه دو برابر می‌شود.

خودروهای گرانقیمت غیربومی وارد گیلان می شوند
بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن