کلاهبرداران متقلب تحت عنوان پشتیبانی از امدادخودرو

کلاهبرداران متقلب تحت عنوان پشتیبانی از امدادخودرو

کلاهبرداران متقلب تحت عنوان پشتیبانی از امدادخودرو

مدتیست که برخی شرکت های سودجو و کلاهبرداران متقلب در قالب امدادخودرو که با منزل یا محل کار افراد تماس می گیرند و آنها را تشویق به دریافت کارت طلایی و بهره مندی از تخفیف می کنند.
این شرکت‌های غیر قانونی به روش‌های مختلفی اقدام به کلاهبرداری می‌کنند. بازاریابی غیرقانونی تلفنی و معرفی خود به عنوان نماینده شرکت‌های بزرگ خودروساز و تحویل کارت امداد قلابی یکی از شایع‌ترین نوع کلاهبرداری این دسته از افراد است.
این شرکت‌های متقلب با استخدام چند اپراتور قصد دارند به هر طریقی شده محصول خود را به مردم عرضه کنند و به همین منظور از هر دروغی استفاده می‌کنند.
کلاهبرداران متقلب تحت عنوان پشتیبانی از امدادخودرو
کلاهبرداران متقلب تحت عنوان پشتیبانی از امدادخودرو

دکتر حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو گفت:

مواظب برخی افراد و کلاهبرداران متقلب تحت عنوان پشتیبانی از امدادخودرو، که اقدام به راه اندازی سایت های امداد خودرویی یا یدک کشی و یا خودرو سوار و یا خودرو بر و کفی در گوگل راه انداخته اند باشید.

وی اشاره کرد راه استعلام و درخواست امداد تلفن بدون کد 1593 می باشد و به هیچ عنوان خدمات خود را از سایت های متفره نخواهید.

وی در پایان گفت: یکی از راه های اعتماد به سایت ها داشتن نماد اعتماد الکترونیکی است که مردم باید به آن دقت کنند.

تلفن جدید امداد خودرو با شماره 91551593 که با کد استان مربوطه به خود به زودی راه اندازی خواهد شد.

حسینی رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور خبر داد با توجه به نیاز استانی به ارتباط مستقیم تلفن 91551593 به زودی در استان ها با کد همان استان راه اندازی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران افزود: مردم به هیچ عنوان نباید به این افراد اطمینان کنند، آنها فقط  به فکر سوء استفاده هستند. افرادی که تمایل به دریافت کارت طلایی دارند می توانند با شرکت امداد خودرو ایران تماس بگیرند و پس از کسب اطلاعات به شبکه نمایندگی مراجعه کنند.
پورعلی رئیس اداره نظارت بر امور شرکت‌ها با اشاره به اهمیت موضوع این کلاهبرداری‌ها افزود: هرگونه ارائه کارت اشتراک صادره و فروش توسط اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در امدادخودرو و یدک کش بدون مجوز، از این سازمان در شهر تبریز و حومه ممنوع و غیر قانونی محسوب می شود و عوامل گشت و بازرسی سازمان به همراه عوامل پلیس محترم راهور شهرستان اجازه فعالیت خودروهای غیر مجاز امدادی و یدک کش در سطح شهر را نخواهد داد و در صورت مشاهده، برخورد قانونی خواهند کرد.
خودروهای بدون سرنشین
بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن