امداد خودرو 1593

ناوگان امدادی متحول خواهد شد خداحافظی امدادگران امداد خودرو با نیسان

ناوگان امدادی متحول خواهد شد خداحافظی امدادگران امداد خودرو با نیسان

بنابه گزارش رسیده از آقای سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور، با توجه به اینکه خط تولید خودروی نیسان از پایان امسال( سال 1400) متوقف خواهد شد. خودروی جدید هم از لحاظ شکل و هم از لحاظ قدرت از نیسان قوی تر و مناسب تر خواهد بود جایگزین خودروی نیسان می شود.

بنابه فرموده آقای سید مهدی حسینی بلافاصله بعد از تولید خودروی جدید و پس از انجام تست های مربوطه، این خودرو ها با شرایط خاص و ویژه در اختیار امدادگران قرار داده خواهد شد. به گونه ای که امداگران خودروی پیشین خود را فروخته و مبلغ را به  کمپانی سازنده داده و مابقی مبلغ را به صورت اقساط طولانی مدت پرداخت کرده و خودروی جدید را تحویل میگیرند.

با توجه به رایزنی هایی که توسط امداد خودرو کشوری با شرکت خودرو سازی انجام داده شده قرار بر این شد که خودرو های جدید به صورت متحد الشکل و مجهز شده تحویل امدادگران داده خواهد شد و امدادگران دغدغه ای برای مراجعه به تجهیز این خودرو ها نداشته باشند و در نهایت به صورت یک خودرو کامل امداد و حمل به امداد گران تحویل داده خواهد شد.

خداحافظی با نیسان آبی

خبر‌هایی حاکی از توقف تولید و خداحافظی با نیسان آبی به گوش می‌رسد. البته آن دسته از خودرو‌هایی که در پارکینگ این خودروسازی هم هستند باید مجهز به استاندارد یورو پنج شده تا پلاک شوند.

از این رو حدود ۶ هزار خودرو در پارکینگ خودروسازی سایپا انبار شده است.

همکاری بین امداد خودرو و دانشگاه فنی حرفه ای
بخوانید

طبق آخرین اطلاعیه واحد مرکزی خبر: تولید وانت زامیاد یا همان نیسان آبی تا پایان سال متوقف می شود و سایپا محصول جدیدی را جایگزین آن خواهد کرد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز، واحد مرکزی خبر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در گزارش خود به سهامداران از رفع مشکلات در حوزه تولید خودروهای تجاری در شرکت های زامیاد و سایپا دیزل خبر داد و افزود: تولید وانت زامیاد که همه آن را با نام نیسان آبی می شناسند تا پایان سال متوقف و محصول پادراپلاس با توان فنی و پیشرفته با امکانات به روز جایگزین آن خواهد شد.

دکتر حسینی خبر داد: خودرو جدید با امکانات بروز و قدرتمندتر از نیسان در حال رایزنی برای جابجائی است. طبق توافق اولیه خودرو های نیسان با خودروهای فوق معاوضه و الباقی مبلغ بصورت اقساط دریافت خواهد شد. منتظر خودرو جدید امدادی با شکل و قدرت جدید باشید.

دکتر حسینی از اشاره به نام خودرو جدید جایگزین خودداری کرد و گفت: این خودروهای دیزلی و دارای تاییدیه یورو و مراحل پلاک گذاری بلامانع و کاربری آن خودرو بر خواهد بود . در ادامه دکتر حسینی از قدرت مانور و توانمندی این خودرو بعنوان یک خودرو مورد اعتماد امدادی نام برد

قانون آلودگی هوا

علاوه بر این؛ قانونی هاکی از هوای پاک در سال 96 تصویب شد که در یکی از ماده‌های این قانون به استاندارد آلایندگی خودرو‌ها اشاره کرده بودند که بر اساس آن خودروسازان داخلی موظف هستند خودرو‌های تولید شده را از یورو ۴ به یورو ۵ ارتقا دهند. این قانون برای خودروسازان از ابتدای سال ۹۸ اجرا شد، اما با رایزنی‌ها و برگزاری جلساتی این موضوع یک سال به تعویق افتاد.

علت کم کردن روغن موتور خودرو چیست؟
بخوانید

بنابراین این خودرو قدیمی، نا امن و بسیار مستحکم تنها به لطف وجود شاسی نردبانی و مستقل خود، ظرفیت حمل بارهای بسیار سنگینی که دارد، تاکنون هیچ جایگزینی برای آن پیدا نشده است.

مسلما بسیاری افراد علیرغم مشکلات وانت زامیاد، از عملکرد این وانت در حمل و نقل بارهای فوق سنگین رضایت دارند و حتی ممکن است بعد از ۴۵ سال تولید در ایران، افکار عمومی نیز نسبت به این خودرو احساس نوستالژیکی داشته باشند، اما واقعیت این است که به طور کلی تولید یک خودرو با تکنولوژی چند دهه پیش نمی تواند منطقی باشد و دیر یا زود باید تاخت و تاز چنین ارابه های مرگی در کشور خاتمه پیدا کند.

امداد خودرو 1593

 • سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط کشور
 • امداد رسانی توسط GPS
 • بیشترین تعداد امداد گر در کشور
 • بهترین کیفیت امداد رسانی
 • امداد گران متخصص و متعهد
 • امداد رسانی شبانه روزی در کل نقاط کشور
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • با بیش از 15 سال سابقه در بخش امداد خودرو، خودروبر و حمل خودرو در ایران
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 • ایمنی و در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش چرخ گیر و خودرو بر
 • تعرفه های مناسب امدادی در کل کشور
 • ارائه مشاوره رایگان جهت امداد رسانی به خودروی شما
 • استفاده از بروزترین سیستم های امدادی جهت خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

اهداف مجموعه امداد خودرو 1593

ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو

افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امدادخودرو

امداد خودرو شریف آباد - خودرو بر شریف آباد - حمل خودرو شریف آباد
بخوانید

آسودگی خیال مشتریان از بابت حمل خودرو های خود

ارایه خدمات متنوع خودروبر به کاربران در سراسر ایران

ارایه خدمات حمل خودرو لوکس برای کاربران

حمل خودروهای گران قیمت شما به سراسر ایران

اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح کشور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن