درب ویلایی

درب ویلایی 

درب ویلایی 

این درب ها همانطور که مشخص می باشد از ابزار آلاتی  بسیار با کیفیت و آهنی استفاده شده اند. درب ویلایی دارای طراحی بسیار خاص و شیک می باشد و مهندسین و طراحان از سطح دنیا این نمونه از درب ها را طراحی کرده اند. امروزه این نمونه از درب ها به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارند دارای طرفدارای زیادی می باشند. از ویژگی های این درب ها می توان به زیبایی، استحکام، و امنیت بالای آن اشاره کرد. درب های ویلایی به صورت تک لنگه و دو لنگه تولید می شوند که این موضوع  تغییری در مدل آنها به وجود نخواهد آورد. درب های آهنی برای ویلاها، ساختمانهای مرتفع باشکوه و تالارهای پذیرایی با هر ابعاد و اندازه ای قابل سفارش می باشد .

متریال درب ویلایی

دربهای ویلایی آهنی اکثرا از جنس آهن و چوب گاهی هم از تلفیق آهن و چوب تولید می شوند. به همین خاطر می توان گفت درب ویـلا از متریال مختلفی تولید شده اند. برای آنکه درب مناسبی را برای ویـلا انتخاب کرد باید به معماری و شکل ساختمان ویـلا توجه داشت . چرا که شناخت این موارد به انتخاب درست درب ویلایی مدرن کمک می کند.

درب-ویلایی-لوکس
درب ویلایی

ویژگی های درب ویلایی

به عنوان یکی از دربهای ویلایی آهنی به شمار می رود که دارای انواع مختلفی می باشد این نوع از دربها اغلب برای درب ورودی ویـلا یا واحد های مسکونی استفاده می شود و در مدل های مختلفی چوب و فلزی کاربرد دارد.

از اولویت های مهم در دربهای ورودی ساختمان امنیت و استحکام آن می باشد علاوه بر امنیت و استحکام بسیار مهم است که دربهای ویلایی در برابر شرایط محیطی مختلف مانند باد و باران مقاوم باشد. اگر برای ورودی از حیاط به داخل واحد به درب نیاز دارید و یا اینکه برای ورودی ویـلا نیاز به درب دارید بهتر است از دربهای فلزی با رنگ الکتر و استاتیک استفاده کنید برای این موارد دربهای چوبی توصیه نمی شود مگر آنکه سایبان برای درب در نظر گرفته شده باشد.

10 نوع صدای ماشین و عیب‌یابی از روی آنها
بخوانید

انواع درب ویلایی 

 بسته به نوع سفارش می توان تمام چوب یا ترکیبی از چوب و شیشه یا ترکیبی از چوب و فلز و یا هر سه اینها باشد و جنس به کار رفته در تولید این دربها بسته به بودجه سازنده یا کارفرما می تواند از چوب روسی و یا راش باشد.

  • دربهای ویلا مدرن
  • دربهای تمام چوب
  • دربهای ترموود
  • درب فلزی ورودی ویـلا
  • دربهای حیاطی
  • درب های فرفروژه
  • دربهای نرده ای
  • دربهای استیل

"<yoastmark

قیمت درب ویلایی

با توجه به مطالب بالا می توان گفت قیمت گذاری در مورد انواع دربهای ویلایی آهنی بر اساس سایز، مدل ، متریال استفاده شده در ساخت در ، نوع جنس چوبی که به کار رفته شده است و جنس فلزات و ضخامت فلزاتی که برای دربهای فلزی  به کار رفته شده است انجام می گیرد و همچنین جنس دستگیره و ابزار یراقی که در این دربها مورد استفاده قرار گرفته اند بستگی دارد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن