دور زدن محدودیت های کرونایی

خودروهای گرانقیمت غیربومی وارد گیلان می شوند

سفر به گیلان با روانه کردن خودرو‌های لوکس بر روی تریلی

 خودروهای گرانقیمت غیربومی با تریلی حمل خودرو وارد گیلان می شوند.

در این ایام برخی از مردم می خواهند به هر قیمتی که شده قوانین را دور بزنند و وارد گیلان شوند. متاسفانه این روزها مشاهده شده که صاحبان خودروهای گرانقیمت غیربومی، خودروهای خود را با تریلی روانه گیلان میکنند. و خودشان چراغ خاموش به استان وارد می‌شوند. رئیس انجمن صنفی امدادخودرو گفت: : طی چند روز گذشته گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه خودروهای سواری به ویژه خودروهای لاکچری توسط خودروسواران از استان های دیگر حمل و در استان های شمالی تحویل داده می شوند.

دور زدن محدودیت های کرونایی
سفر به گیلان با روانه کردن خودرو‌های گرانقیمت بر روی تریلی

دور زدن محدودیت های کرونای؛ خودروهای گرانقیمت غیربومی

سید مهدی حسینی نیری، رئیس انجمن صنفی امدادخودرو،در مورد حمل خودروهای گرانقیمت غیربومی به استان های توریستی گفت: طی چند روز گذشته گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه خودروهای سواری به ویژه خودروهای لاکچری توسط خودروسواران از استان های دیگر حمل و در استان های شمالی تحویل داده می شوند.

مهدی حسینی نیری، این خودروسواران را فاقد آرم و نشان و بارنامه دانست.

همچنین در خبرگزاری صداوسیما گیلان رئیس انجمن صنفی امدادخودرو با اشاره به این موضوع گفت: برخی‌ها به هر قیمت می‌خواهند مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر محدودیتهای سفر به استان‌های توریستی نظیر گیلان را دور زده و وارد گیلان شوند.

همکاران ما در امدادخودرو اقدام به بررسی تصاویر و فیلم های منتشر شده در این باره کردند. اما متاسفانه برخی از خودروسواران و تریلی های حمل خودرو به صورت زیرزمینی فعالیت می کنند و امدادخودرو نیستند.

وی با اشاره به تبلیغ غیرقانونی خدمات حمل نقل خودرو در سایت‌ها برای جلب مشتری افزود: انتقال خودروهای گرانقیمت غیربومی با پلاک غیربومی با استفاده از تریلی‌های ویژه حمل خودرو، هیچ ارتباطی به شرکت امدادخودروی کشور ندارد و با هماهنگی دستگاه قضا، پلیس راهور و نیروی انتظامی، با این متخلفان برخورد خواهد شد.

کامپیوتر ماشین یا همان ECU چیست؟
بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن