خارج شدن خودروهای یدک کش از حالت تک قطبی

خارج شدن خودروهای یدک کش از حالت تک قطبی

خارج شدن خودروهای یدک کش از حالت تک قطبی

خودروهای یدک کش در امداد خودرو از تک قطبی خارج می‌شوند.

دکتر حسینی گفت با توجه به اینکه خودروهای نیسان از قدیم الایام به عنوان خودرویی یدک کش و خودرو بر در صنف امداد خودرو مورد استفاده قرار می گرفتند و هیچ خودروی مناسبی در مقابل نیسان تا به امروز قد علم نکرده بود خوشبختانه با افزایش تولیدات کارخانجات دیگر در زمینه خودروسازی در کشور امروز میتوان رقیب سرسخت خودروی ارس نیروهای مسلح را برای نیسان دانست.

وی اشاره نمود البته خودروی ارس با وجود امکانات و آپشن ها قابل مقایسه هرگز با خودروی نیسان نیست. توانمندی و قدرت و استحکام در خودروی ارس به لحاظ نظامی بودن شگفت انگیز بوده که در تست های اولیه به وضوح قابل مشاهده و نتیجه گیری بود.

خودروی ارس به جهت تولید در نیروهای مسلح قدرت مانور بسیار در حمل بار و یدک و قدرت حرکت در جاده های خاکی و کوهستانی را دارد. شاسی های قوی و محکم در خودروی ارس تولید نیروهای مسلح مهر ابطال استفاده تک قطبی را برای خودروهای یدک کش و خودروبر زد.

"خارج

به نقل از واحدمرکزی خبر، سیدمهدی حسینی نیری با اشاره به افزایش شکایت های مردمی از نوع عملکرد برخی از یدک کش های امدادی در سراسر کشور، برخورد قانونی با این گروه از صاحبان خودروهای یدک کش متخلف را از برنامه های مهم طرح ساماندهی آنها دانست.
وی تعداد یدک کش های امدادخودرو در سراسر کشور را بیش از 6 هزار دستگاه برشمرد و از اینکه نیمی از این یدک کش ها فاقد مجوز فعالیت هستند ابراز تاسف کرد و گفت: درصورتی که این افراد برای اخذ مجوز از شرکت های امداد خودرو اقدام نکنند از ادامه فعالیت آنها جلوگیری می شود.
حسینی با بیان اینکه در طرح ساماندهی خودروهای یدک کش امدادی، هرگونه خدمات براساس قیمت های مصوب به مردم ارائه می شود تاکید کرد: در این طرح همه این خودروها باید به آرم شرکت تعاونی امداد خودرو تجهیز باشند.
وی همچنین داشتن لباس های متحدالشکل را از ویژگی های اصلی طرح ساماندهی خودروهای یدک کش امدادی دانست و از مردم خواست از پرداخت وجوه غیرمصوب به یدک کش ها خودداری کنند و درصورت مشاهده هرگونه تخلف بلافاصله با شماره تلفن های 1593 یا ۰۹۱۹۴۳۳۱۵۷۵ تماس بگیرند .
حسینی از راه اندازی کمیته بازرسی و نظارت بر عملکرد خودروهای یدک کش امدادی در سراسر کشور خبر داد و گفت: وظیفه این کمیته برخورد با یدک کش های متخلف و رسیدگی به شکایات مردمی است.

اقدامات صحیح پس از تصادف یا نقص فنی خودرو
بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن