بیمه تکمیلی امدادگران

بیمه تکمیلی امدادگران امداد خودرو

دکتر حسینی گفت: بیمه تکمیلی امدادگران به زودی صادر می شود ایشان با توجه به ضرورت وجود بیمه تکمیلی در کنار دارندگان دفترچه بیمه تامین اجتماعی خود اشاره کرد وی گفت با توجه به نیاز این رشته زحمت کش باید هرچه سریعتر نسبت به صدور بیمه های تکمیلی اقدام گردد.

وی افزود: با توضیح اینکه امداد خودرو سال ها در بخش دولتی دیده می شد و بعد از اجرای اصل ٤٤ قانون اساسی صاحب جایگاه در بخش خصوصی شد متاسفانه در شرایط فعلی حال این بخش نیز خوب نیست و شرایط سختی را می‌گذراند که نمونه آن بیمه امدادگران بعد از ٥٠ سال است.

به گفته ی حسینی تا پیش از این هیچ کد شناسایی از امدادگران وجود نداشت اما اکنون هر شخصی می‌تواند از طریق کد شناسایی و پلاک خودرو هویت امدادگر را در سامانه تعریف شده شناسایی کند و بعد خودروی خود را به او بسپارد.

وی از توافق با اورژانس کشور برای آموزش امدادگران خبر داد و گفت: با توجه به افزایش تصادفات جاده ای لازم بود امدادگران ما آموزش هایی در خصوص پزشکی نیز داشته باشند. رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور اضافه کرد: تاکنون چهار هزار پایانه فروش (پوز) به امدادگران دارای کد شناسایی داده شده است و مردم هنگام پرداخت هزینه امدادخودرو در جاده های مشکلی برای پرداخت نخواهند داشت ضمن اینکه نرخ ها کاملاً مشخص است و به صورت سلیقه ای از مردم اخذ نخواهد شد.

بیمه تکمیلی امدادگران
بیمه تکمیلی امدادگران

رییس انجمن صنفی امداد خودرویی برون شهری کشور خبر داد که طی تفاهم با سازمان تامین اجتماعی بعد از ٥٠ سال همه امدادگران امداد خودروی کشور بیمه خواهند شد و ادامه داد؛ پیش تر امدادگران ما سواد کافی نداشتند اما با تلاش انجمن صنفی رشته امدادگری بعد از استاندارد سازی وارد نظام آموزشی فنی و حرفه ای شده است.

عوامل استارت نخوردن اتومبیل
بخوانید

تاکنون چهار هزار پایانه فروش به امدادگران دارای کد شناسایی داده شده است و مردم هنگام پرداخت هزینه امدادخودرو در جاده ها، مشکلی برای پرداخت نخواهند داشت ضمن اینکه نرخ ها کاملاً مشخص است و به صورت سلیقه ای از مردم اخذ نخواهد شد.

بنابریاین حقوق و مزایای امدادگران به‏ صورت پورسانتی و با تضمین حداقل حقوق قانون وزارت کار تعیین می‌‏شود و از بیمه تکمیلی، بیمه عمر و حادثه نیز برخوردار خواهند شد.

امدادگران امداد خودرو نحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند حسینی رئیس انجمن صنفی کشور با بیان اینکه یکی از مشکلات و دغدغه های امدادگران در سراسر کشور عدم وجود تامین احتماعی بود.

خاطرنشان کرد تمامی امدادگران با مراجعه به سایت نسبت به ثبت نام و و دریافت معرفی نامه می توان به نزدیکترین اداره بیمه تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به بیمه خود و خانواده تحت پوشش با 300 هزار تومان تخفیف اقدام نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن