امیدواری جنرال موتورز به خودروهای برقی

امیدواری جنرال موتورز به خودروهای برقی

امیدواری جنرال موتورز به خودروهای برقی

عصر خودرو- جنرال موتورز در‌حالی‌که با مشکلات مالی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، با چالش بزرگ هدایت کسب‌و‌کار خود به عصر جدید مواجه است.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، مدیر ارشد مالی جنرال موتورز، پل جیکوبسون، اوایل این هفته اذعان کرد که خط تولید خودروهای الکتریکی فعلی این شرکت با ضرر مالی کار می‌کند. بااین‌حال، او همچنان خوش‌بین است و تاکید می‌کند که جزر‌و‌مد تا نیمه دوم سال آینده تغییر خواهد کرد و پیش‌بینی می‌شود خودروهای برقی سود بیشتری تولید کنند.

جیکوبسون در کنفرانس اخیر سرمایه‌گذاران بارکلیز، انتظارات جنرال موتورز را برای بهبود قابل‌توجه در حاشیه سود خودروهای برقی پیش از مالیات در سال 2024 نسبت به سال کنونی تشریح کرد. این رشد پیش‌بینی‌شده عمدتا به افزایش حجم تولید، همراه با برد جذاب‌تر خودرو و کاهش هزینه‌های باتری نسبت داده می‌شود. مدیر امور مالی تاکید کرد که این عوامل آماده هستند تا جنرال موتورز را تا پایان سال 2024 به سمت قلمروی سود متغیر مثبت، بدون احتساب هزینه‌های ثابت، سوق دهند. با نگاهی بیشتر به آینده، جنرال موتورز هدف خود را برای دستیابی به حاشیه‌های متوسط تک‌رقمی خودروهای برقی تا سال 2025 در نظر گرفته است، هدفی که مزایای اعتبارات مالیاتی قانون کاهش تورم فدرال را در بر می‌گیرد. این پیش‌بینی تجدید‌نظر‌شده از پیش‌بینی قبلی شرکت در مورد حاشیه‌های تک‌رقمی کم تا متوسط قبل از در نظر گرفتن مشوق‌های مالیاتی پیشی می‌گیرد.

پیش‌بینی درآمد ۱۰ همتی از واردات خودرو
بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن