امداد خودرو یساقی

امداد خودرو یساقی- خودرو بر یساقی-01791011593

شماره تماس اضطراری

تــماس با امداد 1593

امداد خودرو یساقی امروزه توانسته به یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات امدادی در جاده های کشور تبدیل شود. این امر مسلماً در نتیجه کار و تلاش تیم‌های امدادی و امدادرسانان ما میسر شده است. در کنار این امر برخی از ویژگی ها و خصوصیات سبب برتری ما نسبت به دیگر شرکت‌های امدادرسانی خودرو شده که می تواند شما را نسبت به انتخاب امدادخودرو یساقی برای مواقع ضروری مطمئن تر سازد. امداد خودرو 1593 یساقی معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر یساقی ‍۳۴زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد.

آرامش شما مشتریان را در جابجایی اتومبیل محبوب شما فراهم خواهد کرد.خودرو بر کشوری با داشتن مجوزهای رسمی از سازمان های مربوطه و همچنین بیمه نامه معتبر برای وسیله نقلیه شما، آرامش و اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد.

امداد خودرو یساقی شبانه روزی در تمام مناطق شهرستان یساقی

امداد خودرو 1593 تمامی خدمات امدادی و حمل خودرو سیار را برای تمام خودروهای داخلی و خارجی را انجام می دهد. از اهداف اصلی امدادخودرو یساقی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو یساقی شامل یدک کش یساقی ، خودروبر یساقی، کفی یساقی، مکانیک سیار یساقی ، بنزین سیار یساقی ، باتری به باتری و پنچری در یساقی می باشد. همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر یساقی صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. شما با استفاده از خدمات امداد خودرو امداد خودرو 1593 از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • پشتیبانی خدمات مشتریان
  • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر خودرو
  • استفاده از یک تعمیرکار خودرو باتجربه
  • عدم نیاز به حمل خودرو تا تعمیرگاه
  • صرفه جویی در زمان
  • شفافیت در هزینه‌ها
امداد خودرو امامزاده محمد کرج
بخوانید

خودرو بر یساقی با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق یساقی را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

امداد خودرو یساقی

شماره تماس های امدادخودرو  1593 یساقی

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو ۱۵۹۳  تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو یساقی در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

امدادخودرو یساقی: ۱۵۹۳
خودرو بر یساقی: ۰۱۷۹۱۰۱۱۵۹۳
حمل خودرو یساقی: ۱۵۹۳
یدک کش یساقی: ۰۱۷۹۱۰۱۱۵۹۳

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن